O nas

Spółka Izoinstalbud została założona/ powstała w 2017 roku. Jest to nowa firma, której założycielami jest grupa udziałowców z wieloletnim stażem pracy w branży budowlanej.

Działając na przestrzeni lat w przemyśle przy realizacji projektów ogólnobudowlanych budowaliśmy kapitał naszej wiedzy i umiejętności realizując prace w elektrowniach, spalarniach, zakładach chemicznych, rafineriach obiektach użyteczności publicznej, bazując na swoich doświadczeniach w pracy w spółkach z polskim jak i zagranicznym kapitałem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku chcemy zaproponować Państwu nową koncepcję działalności naszej firmy tzn. obsługę kompleksową zaczynając od doradztwa technicznego poprzez wykonanie prac do finalnego przekazania Klientowi tj. Państwu naszej wiedzy i umiejętności.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, gwarantując wysoką jakość usług z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Spółka Izoinstalbud, mając na uwadze rozwój branży izolacji przemysłowych i kształcenie przyszłej kadry pracowników wspiera proces doradztwa zawodowego poprzez prezentację charakteru pracy i ścieżki kształcenia. Działania te pozwalają na przyuczenie do zawodu i zdobycie kwalifikacji koniecznych do pracy w branży izolacji przemysłowych.

W ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej wspierającego doradztwo zawodowe, uczniowie szkół zawodowych i wszyscy zainteresowani, poprzez film prezentujący prace w Izoinstalbud, mogą zaznajomić się z branżą i zdecydować się na kształcenie w tym kierunku.

(Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój)

„Za każdym razem, kiedy widzisz biznes który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.”
Peter Drucker

Normy, certyfikaty, polityka jakości

Izoinstalbud Sp. z o.o wykonuje prace zgodnie z globalnymi i lokalnymi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz systemami zarządzania środowiskiem i jakością.
Izoinstalbud Sp. z o.o posiada certyfikat ISO w dziedzinie wykonawstwa robót izolacyjnych zgodnie z Polityką Jakości Spółki z dnia 7.03.2020. (Audyt przeprowadziła międzynarodowa jednostka certyfikacyjna QSCert, https://coe.biz.pl.)

Nagrody i wyróżnienia

Spółka Izoinstalbud Sp. z o.o. w ramach rankingu małych i średnich firm organizowanego przez „Puls Biznesu” znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm w Polsce w roku 2021 otrzymując wyróżnienie GAZELI BIZNESU 2021.

W ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2021 Spółka Izoinstalbud Sp. z o.o. uzyskała tytuł ‘’Firma Roku 2021’’ wraz z Statuetką ‘’Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2021’’.
Osobiste wyróżnienie otrzymał również Prezes Zarządu Stanisław Jędrzejczyk otrzymując imienną nagrodę Menedżer Roku 2021 wraz z Statuetkę Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2021

Jako Spółka Izoinstalbud mamy zaszczyt uczestnictwa i przynależenia do Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji Przemysłowych.
Należąc do szacowanego grona mamy możliwość współuczestniczyć w rozwoju branży izolacyjnej, szczególnie wśród młodzieży, przyczyniając się do promowania zawodu.